KAPAT
Kekik Yağı(Thyme Oil)
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
ML Miktarı
Özellikler
ML Miktarı 20 ML

TÜR :  Uçucu Yağ 

Üretim Metodu:  Distilasyon Metodu

Menşei:  Türkiye

İçindekiler : %100 Saf Kekik Yağı, monoterpen, karvakol, fenol ve timol içerir. Kekik yağı, soğuk sıkım olarak üretilmiştir.

Kullanımı: Kekik yağını bir bardak suya 1-2 damla damlatarak tüketebilirsiniz.

Uyarı :  Ürünü oda sıcaklığında, güneş ışığına maruz kalmayacak, serin ve rutubetsiz yerde, şişenin kapağı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

 
    AFYE BİTKİSEL GIDA TAKVİYELERİ © 2021 Her Hakkı Saklıdır. Önemli Hatırlatma: Bu sitede yer alan ürünler bitkisel takviye edici gıdadır, İLAÇ DEĞİLDİR. Ürünlerin doğru kullanımı konusunda lütfen hekiminizin tavsiyelerine uyunuz. Bitkisel ürünler herhangi bir rahatsızlık veya hastalıkların teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz. Doktorunuzun reçeteye yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdırlar. Bu sitede yer alan ürünlerin tamamı T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ilgili mevzuatlarına uygun olarak üretilmiş ve üretim izni alınmıştır. Üretimin her aşamasında gıda güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alarak, kaliteden ödün vermeden güvenli ürünler üretmekteyiz.
HEMEN ARA